• Свеж
Кралски Антикви12 Месинг Телескоп На Кралската Морнарица Со Кафеава Кожна Безбедносна Кутија, Златна
zoom_in

Кралски Антикви12 Месинг Телескоп На Кралската Морнарица Со Кафеава Кожна Безбедносна Кутија, Златна

DEN 1059.20

Стока
check Достапно.

Големина - 12 Инчи. Прекрасен Антички Изглед. Месинг Направен со Кожна Футрола. Користете Целосно Во Времето На Патување. Добар Дел Од Колекцијата. Кралски Антички месинг 12 инчен телескоп на кралската морнарица со кафеава кожна безбедносна кутија. Можете да го користите многу различни видови како : - како украсен предмет, за подобрување на домот. канцеларија или ставка за живеење, И Затоа што е 100% соодветна работна состојба, така што исто така можете да ја користите за да видите кој било микро текст или нешто. поради тоа е прекрасен изглед тоа е исто така најдобар подарок предмет.

Избор на клиенти..