• Свеж
Да, WellieStr 200 парчиња, безжични рамки на ракави, алатка за очила за очи, јасни пластични ракави за компресија за безжични очила за фиксирање на додатоци алатки
zoom_in

Да, WellieStr 200 парчиња, безжични рамки на ракави, алатка за очила за очи, јасни пластични ракави за компресија за безжични

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

✔ висок квалитет : Направено од материјал со висок степен, кој е издржлив и практичен. Altices Професионални додатоци Алатки : Професионални алатки за фиксирање на леќи за безжични очила. ✔Quick и лесен за употреба : Овој вид грмушка со двојни ракави има две дупки на главата на ракавите што можат да бидат добро фиксирани на леќите. Iubitible for : 3 големини се по избор за вас, многу погодно. Ibубезен за дебели и тенки беспрекорни рамки. Поставете ги вашите потреби : 200 парчиња еден сет, совршен додаток за вас. Големина : 1,5x0.8x7.0мм. ✔ висок квалитет : Направено од материјал со висок степен, кој е издржлив и практичен. Altices Професионални додатоци Алатки : Професионални алатки за фиксирање на леќи за безжични очила. ✔Quick и лесен за употреба : Овој вид грмушка со двојни ракави има две дупки на главата на ракавите што можат да бидат добро фиксирани на леќите. Iubitible for : 3 големини се по избор за вас, многу погодно. Ibубезен за дебели и тенки беспрекорни рамки. Поставете ги вашите потреби : 200 парчиња еден сет, совршен додаток за вас. Големина : 1,5x0.8x7.0мм. ✔ висок квалитет : Направено од материјал со висок степен, кој е издржлив и практичен ✔ Професионални додатоци Алатки : Професионални алатки за фиксирање на леќи за безжични очила за очила и лесни за употреба : овој вид грмушка со двојни ракави има две дупки на ракави на ракави што можат да бидат Добро фиксирано на леќите што можат да се издвојуваат за : 3 големини се по избор за вас, многу погодно. Iubitible за дебели и тенки рамки без беспрекорни рамки - Земете ги вашите потреби : 200 парчиња еден сет, совршен додаток за вас. Големина : 1,5x0.8x7.0мм.

Избор на клиенти..