• Свеж
Fantasyday Turtle Floating Basking платформа, пристаништа, рампи, области за базинг за влекачи на турли, платформа за аквариум за риби, тартоза за одмор Тераса-S
zoom_in

Fantasyday Turtle Floating Basking платформа, пристаништа, рампи, области за базинг за влекачи на турли, платформа за аквариум

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Направено од висок квалитет, издржлив полипропилен, издржлив, без мирис и нетоксичен. Обезбедете нов начин за интеракција со вашето домашно милениче. Платформата за лебдечки Fantasyday се крева со нивото на водата. Потопена рампа со нерамна површина за лесен пристап. Едноставна инсталација - Само поддржувајте ги вшмукувањето на пилоните на страната на резервоарот за да го одржите на место. 3 Во 1 платформа амфибиска, миленичињата можат да се кријат под, да се искачат и да се дружат, создавајќи забавен парк до вашите мали миленичиња. Наменето за мал рептил, желка, жаба, терапин, саламандер итн. Направено од висок квалитет, издржлив полипропилен, издржлив, без мирис и нетоксичен. Обезбедете нов начин за интеракција со вашето домашно милениче. Платформата за лебдечки Fantasyday се крева со нивото на водата. Потопена рампа со нерамна површина за лесен пристап. Едноставна инсталација - Само поддржувајте ги вшмукувањето на пилоните на страната на резервоарот за да го одржите на место. 3 Во 1 платформа амфибиска, миленичињата можат да се кријат под, да се искачат и да се дружат, создавајќи забавен парк до вашите мали миленичиња. Наменето за мал рептил, желка, жаба, терапин, саламандер итн. Дизајниран за мали влекачи, желка, жаба, tут, терапин, саламандер, итн. Дизајнирани за мали влекачи, желка, жаба, tут, терапин, саламандер, итн. Мали влекачи, желка, жаба, tут, терапин, саламандер, итн. Дизајнирани за мали влекачи, желка, жаба, tут, терапин, саламандер, итн.

Избор на клиенти..