• Свеж
Памук бејзбол капа Loveубов-Пјуерто-Хрико-борикуа-мапа тато капа прилагодлива поло-камионџија унисекс стил на глава црна
zoom_in

Памук бејзбол капа Loveубов-Пјуерто-Хрико-борикуа-мапа тато капа прилагодлива поло-камионџија унисекс стил на глава црна

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Ново покачено преземање на класичното капаче за бејзбол. Користете го погодното затворање на металот за да ја вклопите бејзбол капачето на главата и обезбедете максимална удобност и безбедно вклопување во секое време. Одличен избор : плажа, парк, базен, салата, работа, музички фестивал на отворено, бејзбол, велосипедизам, голф, тенис, градинарство, одмор, пловење, кампување, пешачење, риболов, лебдечки, одмор за викенд, меден месец, диплома, забава, забава, забава, забава, забава, забава, забава, забава, забава, забава, забава, забава, забава Парк, можете да ја носите оваа капа во секое време, каде било. Направени во САД и увезени. Направен памук. Направено од дише, висококвалитетен памук, тој е совршен придружник за вашиот активен животен стил. Заштитете ја кожата од штетни УВ зраци и чувајте ја косата надвор од лицето и очите со тоа што ја носите оваа удобна капа за бејзбол за време на сите ваши активности на отворено. Повлекување на затворање. ДЕДАДА, низок профил неконструирано. Шапката : Гроздобер потресен стил на измиен. Подигнат преземање : претходно затворен стакло. Останете безбедни под летното сонце : Престанете да ризикувате вашето здравје и безбедност со одење на отворено без соодветна заштита од сонце. 6 структура на панелот. 6 везени очни капаци. Останете безбедни под летното сонце : Престанете да ризикувате вашето здравје и безбедност со одење на отворено без соодветна заштита од сонце. Премиум памук, навестување за истегнување и меко чувство донесуваат и луксуз и удобност во вашиот ден. Ново покачено преземање на класичното капаче за бејзбол. 6 везени очни капаци. Подобрено затворање на металната тока, одлично вклопување за повеќето големини на главата. Само миење на рацете. Дизајнот на унисекс го прави соодветно совршен и за мажи и за жени. Користете го погодното затворање на металот за да ја вклопите бејзбол капачето на главата и обезбедете максимална удобност и безбедно вклопување во секое време. Лесен / издржлив / мазен. Прилагодливо затворање на токи : Една големина одговара на повеќето, удобно секојдневно вклопување. Премиум памук, навестување за истегнување и меко чувство донесуваат и луксуз и удобност во вашиот ден.

Избор на клиенти..