• Свеж
Kenuos 15 AMP 125V AC POWER PORT PORT COX Интегрирана отворено 18 Продолжен кабел за вода за вода за RV, камион, автомобил, брод, морски
zoom_in

Kenuos 15 AMP 125V AC POWER PORT PORT COX Интегрирана отворено 18 Продолжен кабел за вода за вода за RV, камион, автомобил,

DEN 319.84

Стока
check Достапно.

Надграден приклучок за AC порта - приклучокот за кабел за напојување во центарот на грбот е редизајниран, што го прави идеален за полначи за батерии, грејачи на моторот, домашни уреди и многу повеќе. Напојувајте ги вашите уреди лесно со 3x16awg (1,31мм2) тешка жица оценета на 15 засилувачи, 125 волти за добри перформанси. Водоотпорна - Снежната водоотпорна капа го штити приклучокот од сите снег, мраз, замрзнување на дождот, па дури и работи добро во зимите на Западен Колорадо. Флексибилни врски - Интегриран кабел за продолжување на 16 "Обезбедува доволно флексибилност за вашата апликација да го поврзете кабелот за напојување директно со постојниот извор на енергија. Лесно за инсталирање - Не се потребни дополнителни жици за рака и кабелски модификации, само 2" дупчат дупка за плапкање само со употреба на само користење само со употреба 3 завртки. SCOPE OF APPLICATION - Ideal AC Power Supply for RV Campers and Home Appliances-Outlet 13 Amp 125 V AC Power Plug Port can be used to replace worn out electrical outlets or to add extra AC power connections to RVs, boats, golf carts, jeeps, pickups, трактори, кабини и многу повеќе. Ако се монтира на надворешноста на кое било возило или опрема, неговата водоотпорна капа може да се пристапи на попогодно место. Има и мала дупка на дното за да го исцеди стопениот снег!.

Избор на клиенти..