• Свеж
Крема за путер од какао од кокока, 15 унца
zoom_in

Крема за путер од какао од кокока, 15 унца

DEN 145.92

Стока
check Достапно.

Дневната употреба ќе и ’даде на вашата кожа заштитата што му е потребна од негативните ефекти на климатските и еколошките услови. Користете го овој деликатно миризлив, не-мрсен крем како навлажнувач од глава до пети. Дневната употреба ќе и ’даде на вашата кожа заштитата што му е потребна од негативните ефекти на климатските и еколошките услови. Користете го овој деликатно миризлив, не-мрсен крем како навлажнувач од глава до пети. Формулиран со природен путер од какао, овој богат крем помага да се третираат сува, груба кожа, брчки и стрии.

Избор на клиенти..