• Свеж
ЗНАМЕ НА АМЕРИКАНСКАТА Демократска Партија Знаме на Табелата 5 х 8 - Американско Демократско Биро знаме 21 х 14 см-Црн Пластичен Стап И Основа
zoom_in

ЗНАМЕ НА АМЕРИКАНСКАТА Демократска Партија Знаме на Табелата 5 х 8 - Американско Демократско Биро знаме 21 х 14 см-Црн Пластичен

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Завршна обработка : Топло намалување. Виси : Црна основа и столб. Материјал : 100% Полиестер-Пластичен пол. Употреба : Внатрешна декорација. Завршна обработка : Топло намалување. Виси : Црна основа и столб. Материјал : 100% Полиестер-Пластичен пол. Употреба : Внатрешна декорација. 5" х 8 " Американски демократски Знамиња На Маса - Ова Знаме На Табелата на Демократската Партија НА САД е направено од полиестер и содржи црн пластичен стап и црна пластична основа. Овој производ е оригинален производ НА брендот АЗ ЗНАМЕ.

Избор на клиенти..