• Свеж
ИНВЕГГОГО лимон парчиња овошје 2 пакувања памучни бришачи на топката на топката Организатор диспензер пластични стаклени контејнери со капаци на Тампон, чиста орг
zoom_in

ИНВЕГГОГО лимон парчиња овошје 2 пакувања памучни бришачи на топката на топката Организатор диспензер пластични стаклени контејнери

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

【Топла услуга】 Ако добиете скршен производ или недостаток на додатоци, или какво било незадоволство, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви обезбедиме задоволително решение. - Избор 2 : Четири пакувања. Топла услуга : Ако нешто тргне наопаку со вашите пластични тегли, ве молиме контактирајте не веднаш, ќе се обидеме да се потрудиме да го решиме вашиот проблем што е можно поскоро!. Капаците 100% се вклопуваат во теглите за да ги задржат прашината и лесно да се отворат и да се затворат. 【Идеална големина】 Овие 10,5 (ч) x 7 (г) cm / 4,13 (H) x 2,75 (г) инчи на држач за држачи се совршени организатори за мали предмети, прилично лесни за складирање и извадување, како што се памук, памук, конец за избирање , тампон, соли за бања, лента за коса, четка за шминка, јајце за убавина, четка за лице, креони, бонбони, пенкала, клип, итн. Ова не само што ви помага лесно да ги лоцирате предметите, туку ги одржува чистите и санитарните., Погоден за повеќето украси за дома, како што се резерви за тоалети, додатоци за бања, организирање на суета, полица, спална соба, исто така совршена за кујната или канцеларијата. организирано. 【Домашен декор】 Овие чисти тегли за организатор на бања се добри елементи на декор на додатоци за повеќето украси за дома, како што се резерви за тоалети, додатоци за бања, организирање на суета, полица, спална соба, исто така совршени за кујната или канцеларијата. 【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материјал со директна шема на спреј, тоа е изоларно, водоотпорен, издржлив и не е лесен за кршење. - Совршено складирање за памук, памучни топчиња, конец, тампон, соли за бања, лента за коса, четка за шминка, јајце за убавина, четка за лице, креони, бонбони, пенкала, клип, итн . - Искрено, водоотпорен, водоотпорен, издржлив и не е лесен за кршење. Може да преземе одговорност за вашиот сопствен простор и да продолжи да ги следи сите ваши работи. Големина : - 10,5 (ч) x 7 (г) cm / 4.13 (H) x 2,75 (г) инчи. организирано.

Избор на клиенти..