• Свеж
Ippou 38346 Стапчиња За Јадење, Направени Во Јапонија, Брановиден Лак, Астрономија, 8,3 инчи
zoom_in

Ippou 38346 Стапчиња За Јадење, Направени Во Јапонија, Брановиден Лак, Астрономија, 8,3 инчи

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Големина : 0,6 х 8,3 х 0,3 инчи (1,6 х 21 х. Материјал : Природен бел бамбус, лак. Произведено Во Јапонија. Поради природата на природното дрво, големината и тежината може малку да се разликуваат. Големина : 0,6 х 8,3 х 0,3 инчи (1,6 х 21 х. Материјал : Природен бел бамбус, лак. Произведено Во Јапонија. Поради природата на природното дрво, големината и тежината може малку да се разликуваат. Големина : 8,3 инчи (21 см); Стапчиња за Јадење изработени од висококвалитетен материјал Од бамбус Кјушу; Прекрасно ласерско врежано; Елегантната едноставност одговара на различни трпезариски маси; стапчиња за јадење должина 8,3 инчи (21 см); Совршен како подарок.

Избор на клиенти..