• Свеж
Браунинг 1VP65X 1 1/4 1 Groove Променлива теренот за 3L појас, леано железо, 1-1/4 Завршено, 6,5 ОД
zoom_in

Браунинг 1VP65X 1 1/4 1 Groove Променлива теренот за 3L појас, леано железо, 1-1/4 Завршено, 6,5 ОД

DEN 2030.88

Стока
check Достапно.

Најголема селекција во индустријата - Браунинг нуди најширок спектар на променливи брзини на брзината на пазарот денес. Еден и два производ на жлебот се достапни во 1,6 "до 8,5" кои покриваат до 25 коњски сили. Се користи со 4 L, 5 L, A, B, 5 V ремени. Заврши. Најголема селекција во индустријата - Браунинг нуди најширок спектар на променливи брзини на брзината на пазарот денес. Еден и два производ на жлебот се достапни во 1,6 "до 8,5" кои покриваат до 25 коњски сили. Се користи со 4 L, 5 L, A, B, 5 V ремени. Заврши. Браунинг 1 VP65 X 1 1/4 Променлива теренот на теренот, 1 жлеб, завршено дупчење, обвивка од леано железо, за ремен од 3 L.

Избор на клиенти..