• Свеж
Toyandona Nativity Decor 5pcs сјај Божиќни лакови Божиќни украси на венец, украси за новогодишни украси, лакови за Божиќна забава што висат украси за украсување украси
zoom_in

Toyandona Nativity Decor 5pcs сјај Божиќни лакови Божиќни украси на венец, украси за новогодишни украси, лакови за Божиќна забава

DEN 153.92

Стока
check Достапно.

Сјаен дизајн : Лакот доаѓа со сјајна површина, која изгледа сјајна, прекрасна и убаво, може да ги направи вашите предмети да станат попривлечни и шармантни. Широки апликации : Овие лакови можат да се применат во повеќето прилики, како што се Божиќ, Денот на благодарноста, роденденската забава, свадбата, сцената за декорација, училишните активности и така натаму, а исто така можат да украсуваат дрвја, венци, гранки, прозорци, шишиња со вино и многу повеќе. Различни обрасци можат да ги задоволат вашите различни потреби, оставете го Божиќ поживо и смешно. Може да се користи со божиќни венци, ратан, пакување кутии за подароци, итн. Лесно за употреба : Овие лакови се лесни за украсување или отстранување, нема да ви заземе премногу време, погодно за да аплицирате во отворено или затворено. Ваквите совршени украси се неопходни за Божиќ и Нова Година. Сјаен дизајн : Лакот доаѓа со сјајна површина, која изгледа сјајна, прекрасна и убаво, може да ги направи вашите предмети да станат попривлечни и шармантни. Широки апликации : Овие лакови можат да се применат во повеќето прилики, како што се Божиќ, Денот на благодарноста, роденденската забава, свадбата, сцената за декорација, училишните активности и така натаму, а исто така можат да украсуваат дрвја, венци, гранки, прозорци, шишиња со вино и многу повеќе. Различни обрасци можат да ги задоволат вашите различни потреби, оставете го Божиќ поживо и смешно. Може да се користи со божиќни венци, ратан, пакување кутии за подароци, итн. Лесно за употреба : Овие лакови се лесни за украсување или отстранување, нема да ви заземе премногу време, погодно за да аплицирате во отворено или затворено. Ваквите совршени украси се неопходни за Божиќ и Нова Година. Опис5pcs сјај Божиќни лакови Божиќни украси за венец на венец, украси за Божиќни забави за украсување украси за украси- Големина : 17.00x21.00x0.30cm/6.68x8.25x0.12inch.- Материјал : ткаенина.

Избор на клиенти..