• Свеж
ЗЗХХБ Пудлица Корги Куче Водоотпорна Влажна Торба Ткаенина За Повеќекратна Употреба Пелена Влажна Сува Торба Со Патент Џеб За Патување Базен Теретана Јога Костим
zoom_in

ЗЗХХБ Пудлица Корги Куче Водоотпорна Влажна Торба Ткаенина За Повеќекратна Употреба Пелена Влажна Сува Торба Со Патент Џеб За

DEN 921.60

Стока
check Достапно.

Димензии : две различни димензии влажна сува кеса За складирање голема Влажна Кеса : 14,1(Л)x 11,8(W) инчи Мала Влажна Кеса : 8,7(Л)x 3,1(W) инчи повеќе функционални Кеси Тие можат да се користат Како влажни суви кеси за пелени, перални за влажни кеси за патување, торби за плажа за базен за костим за капење, торба за валкана облека во теретана, торби за складирање тоалети, козметички Кеси, чанти. Тоа може да биде погодно прицврстување на вашата пелена торба или шетач, куфер, рачка на вратата, пешкир бар, задниот дел на седиштето на автомобилот. Доволно соба за организирање платнени пелени, костими за капење, облека за теретана и многу повеќе.Лесен За Носење : цврстите ремени на рачката со прицврстување ви овозможуваат да ја закачите влажната кеса на количката или да висат на кое било место, како копчиња на вратите, прачка за крпи. Тоа може да биде погодно прицврстување на вашата пелена торба или шетач, куфер, рачка на вратата, пешкир бар, задниот дел на седиштето на автомобилот. Бел внатрешен слој и печатен надворешен слој.Демензијата на малата влажна кеса е 8,7 (Л)х 3,1 (В) инч, што може да ги складира вашите тоалети, парчиња и долна облека, козметика, чорапи и други работи.Демензијата на големата влажна кеса е 14,1(Л)х 11,8 (В) инч што може да собере до 10-12 пелени. Еднократно и Водоотпорно : нашите влажни кеси за бебиња се направени од двослојна водоотпорна ткаенина со тпу водоотпорна мембрана што дише. Нашата влажна торба за пелени се користи за дневен престој, чување пелени за одмор, складирање играчки, торба за ноќевање, мама крпа, делови за пумпање, влошки за нега, козметика и многу повеќе!Карактеристики Водоотпорен Материјал За Перење : влажната кеса ЗА патување ZZXXB е направена од водоотпорен 100% полиестер,машина за перење. Нашата кеса за пелени од влажна ткаенина може да биде машина или рачно измиена во ладна или топла вода. Затворањето на патентот го содржи мирисот прилично добро.

Избор на клиенти..