• Свеж
Фермонт Државниот Борбени Соколи Знаменце
zoom_in

Фермонт Државниот Борбени Соколи Знаменце

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

12 Во Х 30 Во Целосна Големина Официјално Лиценциран Колеџ Знаменце. Изработен Од Густ Филц со Зашиен Ракав За Стапчиња За Знаменце. Логоата на Државата фермонт Се Отпечатени Со Едностран Екран. Одличен Транспарент За Прикажување На Внатрешните Ѕидови на Вашиот Дом, Канцеларија или Како Украси за Забави. Официјално Лиценциран И Универзитет, Колеџ или Училиште Одобрени. 12 Во Х 30 Во Целосна Големина Официјално Лиценциран Колеџ Знаменце. Изработен Од Густ Филц со Зашиен Ракав За Стапчиња За Знаменце. Логоата на Државата фермонт Се Отпечатени Со Едностран Екран. Одличен Транспарент За Прикажување На Внатрешните Ѕидови на Вашиот Дом, Канцеларија или Како Украси за Забави. Официјално Лиценциран И Универзитет, Колеџ или Училиште Одобрени. Нашето Знаме, Банер или Знаменце е одличен начин да ја покажете вашата верност во спортската соба, просторијата за игри, канцеларијата, спалната соба или која било просторија со прикажување како ѕиден банер. Овие Знаменца се со димензии 12 Во Х 30 инчи, се направени Од Филц и се едностран Екран Отпечатен со обележја И логоа На Државата Фермонт. Секое Знаме, Знаме или Знаменце Е Официјално Лиценцирано и Одобрено Од Тим, Колеџ или Универзитет, кое ги осигурува тековните ознаки, ознаки на зборови и автентични бои. Овие знаменца вклучуваат и зашиен ракав за стапче за знаменце од левата страна што може да се користи за вметнување стапче за знаменце, по желба.

Избор на клиенти..