• Свеж
MROMAX 0,98 Ширина x 36.09ft должина ленти за шипки Полипропилен камера ленти за лаширање 250 килограми товарен карго -вратоврска надолу лента 25мм x 11m за движење на карго црн ?
zoom_in

MROMAX 0,98 Ширина x 36.09ft должина ленти за шипки Полипропилен камера ленти за лаширање 250 килограми товарен карго -вратоврска

DEN 158.24

Стока
check Достапно.

【Големина】- Должина : 11 метри/ 36,09 стапки; Ширина : 25мм/ 0,98 инчи. 【Предност】- Висока јачина, каиш безбедно затегнете ги товарите на 250 килограми / 551,16 фунти граница на работно оптоварување. 【Материјал】- Врзата со карго е направена од полипропилен, каишот додава јачина и издржливост. 【Апликација】- лентата за лабање е одлична за патување со возење, на отворено, логистика, ленти за багаж, исто така може да се користи како лента или напнатост, врзување и фиксирање на товар, кампување, подвижни уреди. 【Содржина на пакетот】- 1 парчиња x лента за лаширање. 【Големина】- Должина : 11 метри/ 36,09 стапки; Ширина : 25мм/ 0,98 инчи. 【Предност】- Висока јачина, каиш безбедно затегнете ги товарите на 250 килограми / 551,16 фунти граница на работно оптоварување. 【Материјал】- Врзата со карго е направена од полипропилен, каишот додава јачина и издржливост. 【Апликација】- лентата за лабање е одлична за патување со возење, на отворено, логистика, ленти за багаж, исто така може да се користи како лента или напнатост, врзување и фиксирање на товар, кампување, подвижни уреди. 【Содржина на пакетот】- 1 парчиња x лента за лаширање.

Избор на клиенти..