• Свеж
Кутија за складирање на чевли за чевли за чевли со кутии за чевли со Anncus, пластични про transparentирни чевли кутија задебелен флип организатор на влага -докажана прашин?
zoom_in

Кутија за складирање на чевли за чевли за чевли со кутии за чевли со Anncus, пластични про transparentирни чевли кутија задебелен

DEN 425.60

Стока
check Достапно.

Големина : 37,5x22.5x12.5cm, боја : зелена. Тип : Кутии за складирање и отпадоци. Стил : модерен. Количина на решетки : 1. Број на модел : H&H-1113. Кутии за складирање чевли за чевли за чевли за чевли за чевли пластични про transparentирни чевли кутија задебелен флип организатор на влага-доказ за прашина за прашина 1 cm = 0.3937inches 1 инч = 2,54 cmproduct Име : Задебелен флип-врвен чевли Boxmatery : PPColor : Зелена, розова, блуз : 37,5*22.5*12.5cm (14,76*8.86*4.92 ") Количина : 1 парчиња Boxnote : 2 : Поради проблемот со аголот на пукање на осветлување, може да има хроматска аберација, која всушност се заснова на вистинскиот предмет.3 : Големината се мери рачно измерена и на Грешката од 0 ~ 2cm е нормална.shipping Return & Speciance Spections : Type : Coxes за складирање и Bins Style : Modern Lattice Количина : 1model Број : H & H-1113 Technics : Glossyuse : Shoesshape : Rectanglematerial : Plastic Feature : Eco-Priendlyplastic Type : Ppcapacity : 1 Пар на чевли за чевли : 37,5*22.5*12.5cmload : 10kg Product : Boxquantity за чевли : 1 PCScolor : розова, зелена, Blue Note : кутија со фиока, ова е цената на една фиока.

37.5*22.5*12.5cm:
Load:
10Kg
Product:
shoe box
Quantity:
1 pcs
Color:
Pink,green,blue
Note:
A box with a drawer, this is the price of one drawer

Избор на клиенти..