• Свеж
Medline dynd70288 Пред-заситена по заситена јод од јод на јод
zoom_in

Medline dynd70288 Пред-заситена по заситена јод од јод на јод

DEN 719.84

Стока
check Достапно.

Тип на производ : Професионална здравствена заштита. Димензии на пакетот : 15.0inches l x13.4inches W x8.5inches H. Пред-заситен сунѓер достапен во комплет или сам по себе. Тежина на пакетот : 11.9 bs. Тип на производ : Професионална здравствена заштита. Димензии на пакетот : 15.0inches l x13.4inches W x8.5inches H. Пред-заситен сунѓер достапен во комплет или сам по себе. Тежина на пакетот : 11.9 bs. Опис на производот Две 8 "Сунѓерски стапчиња проституирани со решение за боја на јод во Провиденс. Информации за контакт со производителот 18006335463.

Избор на клиенти..