• Свеж
Череп капа за спиење Работа капа за капакот на капачињата за жени шарени боемски карирани крпеници геометриски племенски етнички капа за спиење, работна капа за ко
zoom_in

Череп капа за спиење Работа капа за капакот на капачињата за жени шарени боемски карирани крпеници геометриски племенски етнички

DEN 239.84

Стока
check Достапно.

Еластичен, полиестер, спандекс, сатен. Еластично затворање. 【Удобен материјал】- сатенска ткаенина 96% полиестер и 4% спандекс. 【Една големина одговара на повеќето】- Еластично затворање за лесно вклопување, мекиот сатен ја одржува вашата коса свежа и мека без фриз. 【Функционални прилики】- Погодно е за жени девојки со долга или кадрава коса како капа за спиење, работна капа, канцеларија за готвачи. 【Лесна грижа】- Машината што може да се пее, еднократно. 【Убави подароци】- Совршено за домаќинство, роденден, забава, Божиќ, Денот на благодарноста, дипломирање на свадба. Еластичен, полиестер, спандекс, сатен. Еластично затворање. 【Удобен материјал】- сатенска ткаенина 96% полиестер и 4% спандекс. 【Една големина одговара на повеќето】- Еластично затворање за лесно вклопување, мекиот сатен ја одржува вашата коса свежа и мека без фриз. 【Функционални прилики】- Погодно е за жени девојки со долга или кадрава коса како капа за спиење, работна капа, канцеларија за готвачи. 【Лесна грижа】- Машината што може да се пее, еднократно. 【Убави подароци】- Совршено за домаќинство, роденден, забава, Божиќ, Денот на благодарноста, дипломирање на свадба. Работно капаче за спиење туш за коса капа за капаче за завиткување на копачки за жени со кадрава мрсна коса деца црни жени мажи 【удобен материјал】- сатенска ткаенина 96% полиестер и 4% спандекс 【една големина одговара на повеќето】- еластично затворање за лесно вклопување, мекиот сатен ја одржува вашата коса свеж и мек без фриз- функционални прилики】- Погодно за жени девојки со долга или кадрава коса како капа за спиење, работно капаче, канцеларија за готвачи, лесна грижа】- Машински пеење, еднократно 【Убави подароци】- Совршени за домаќинство, роденден, забава , Божиќ, Денот на благодарноста, дипломирање на свадба.

Избор на клиенти..