• Свеж
Пополнете-ОБРЕД КИТ120ЕСП Рефус 1200ф3170 Линија Прекинувач
zoom_in

Пополнете-ОБРЕД КИТ120ЕСП Рефус 1200ф3170 Линија Прекинувач

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Склоп на прекинувач за линија за пумпа за пренос на гориво. За употреба со 700, 1200, 4200, 4400, 2400, 600, и сд серија пумпи. Склоп на прекинувач за линија за пумпа за пренос на гориво. За употреба со 700, 1200, 4200, 4400, 2400, 600, и сд серија пумпи. Вграден во секоја пумпа за пренос на гориво, пумпа за пренос на хемикалии и метар е над 50 години искуство—и гордоста и изработката поврзани со називот Произведен во САД. Ние ги користиме само најтрајните материјали за да осигураме долг живот и сигурност. Пополнете-Обред и сотера брендираните производи испорачуваат супериорни перформанси одново и одново, без оглед на апликацијата или инсталацијата. Тутил Трансфер Системи произведува пумпи за пренос на течности и метри под брендот За Пополнување. Компанијата, основана во 1927 година, е со седиште во Форт Вејн, ВО.

Избор на клиенти..