• Свеж
Повлечена Линија За Облека Во Затворен Простор, Линија За Облека Што Се Повлекува На Отворено, Линија За Облека Поставена На Ѕид На Отворено, 4,2 метри Тешка Линија З?
zoom_in

Повлечена Линија За Облека Во Затворен Простор, Линија За Облека Што Се Повлекува На Отворено, Линија За Облека Поставена На

DEN 745.60

Стока
check Достапно.

Добри Карактеристики : врвките за облека што Се Повлекуваат имаат карактеристики на висока цврстина и отпорност на триење и безбедниот материјал ве прави посигурни за употреба. Ротација Од 180 Степени и Должина од 4,2 метри : закачалката за облека што може да се повлече може да ротира 180 степени, со вкупна должина од 4,2 метри. Дизајн отпорен на ветер : алиштата се силни и не се плашат од паѓање и не се плашат од ветер и дожд. Применливи Сцени : погоден е за семејство, хотел, бања, студентски домови и алишта итн. Совршени Подароци : врвките за облека што Се Повлекуваат се одлична идеја за подарок за мажи, жени, мајка, пријателка, дом и семејство. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Алишта Што Може Да се Повлече : Пластика, Тпу Тежина : Прибл. 800гр / 28.2 Мл Пакет Листа : 1 Х Облека линија 2 х Предвремени 6 х Експанзија Завртка Ракав 6 х Завртки 1 х Клуч 4 х Декоративен Капак.

Item Type:
 Retractable Clotheslines
Material:
Plastic, TPU
Weight:
Approx. 800g / 28.2oz
Package List:
1 x Clothes Line :
2 x Snap :
6 x Expansion Screw Sleeve :
6 x Screws :
1 x Wrench :
4 x Decorative Cover :

Избор на клиенти..