• Свеж
Мондпаласт Двојна Докинг Станица Пристаниште Полнач За Полнење Стојат За Полнење База за Sony Playstation 3 PS3 Контролер
zoom_in

Мондпаласт Двојна Докинг Станица Пристаниште Полнач За Полнење Стојат За Полнење База за Sony Playstation 3 PS3 Контролер

DEN 352.00

Стока
check Достапно.

Практичен дизајн : Два контролери можат да се полнат истовремено, може да се наплатат до 4 контролери (со дополнителни две USB порти). Должина На Кабелот : Прибл.75 см. Поддржете го вашето искуство со игри со овој стилски систем за полнење ЗА КОНТРОЛОРИТЕ PS3. Гумената основа спречува лизгање на станицата и обезбедува висока стабилност. Пакетот Вклучува : 1 x Двојна USB Докинг Станица За Sony Playstation PS3 Контролер + 1 x Кабел За Полнење.

Избор на клиенти..