• Свеж
Таблети Галерија Врежана Коска Бел Порцелан Круг Вечера Колекција-Чип Отпорни Отпорни На Гребење, Цут 3 Парче Служат Сад Во Собата
zoom_in

Таблети Галерија Врежана Коска Бел Порцелан Круг Вечера Колекција-Чип Отпорни Отпорни На Гребење, Цут 3 Парче Служат Сад Во

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

ЕКСПЕРТСКА ИЗРАБОТКА : овој сет за чинии за сервирање од 3 парчиња е направен со витрифициран порцелан кој се пука на екстремно високи температури за да биде многу издржлив и отпорен на чипови. Иако не се препорачува паѓање на подот, овој комплет може да се справи со повторното паѓање на ножеви и вилушки во годините што доаѓаат. БЕЗБЕДНА И МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Ако мразите миење садови исто како и ние, не грижете се! Овој комплет е 100% безбеден за миење садови и микробранова печка. ДИЗАЈНИРАН ДА ТРАЕ : Врежаните Чинии за Сервирање На Галеријата на Маси доаѓаат во коскена бела боја со прекрасно недооценени обрасци кои ја надополнуваат и подигнуваат секоја поставка на масата. Едноставен и елегантен, врежаниот дизајн додава суптилна текстура што го подобрува изгледот и чувството на секое парче. ШТО ИМА ВО КУТИЈАТА : во секоја кутија ќе најдете прекрасен комплет сад за сервирање од 3 парчиња, кој вклучува : 1 х 10,5" Голем Сад, 1 х 9,5" Среден Сад и 1 Х 8" Мал Сад. СОВРШЕН ПОДАРОК : Познавате некој што сака да готви или сака забава? Овој сет е совршен за нив. Кутии и подготвени да одат за секоја пригода. Светлина во детали. Голем По Карактер. Суптилни Навестувања за Куќа на Фарма украсете ја масата со овие 5 стилови На Врежани Садови за Вечера што се мешаат и одговараат на вашите срца воодушевување. Тоа е светло "коска" надвор бела боја мешавини со секоја боја во куќата.

Избор на клиенти..