• Свеж
Бујна Декор Лија Соба Затемнување Прозорец Завеса Панел Пар Цветни Изолирани Grommet, 52W x 84 L, Жолта И Сива боја
zoom_in

Бујна Декор Лија Соба Затемнување Прозорец Завеса Панел Пар Цветни Изолирани Grommet, 52W x 84 L, Жолта И Сива боја

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

100% Полиестер. Бујна декор лија соба затемнување завеса со големи, цветаат жолти и сиви цвеќиња е идеална завеса за вашиот модерен или фарма стил декор. Завесите на прозорецот за затемнување на просторијата филтрираат дел од светлината и топлината, но овозможуваат да дојде до некоја природна светлина. 2 панел завеса сет и совршен за осветлување на секоја спална соба, дневна соба или трпезарија прозорец. 100% полиестерска завеса со цветен дизајн. Мерки 84 "H x 52" W, без поставата и grommet виси. Лесен за нега и безбеден за миење во машина ладно во мрежеста кеса за перење, нежен циклус и суво ниско. Ја блокира сончевата светлина што заштедува енергија што доведува до подобро регулирање на температурата на просторијата додека го подобрувате вашиот декор со овие елегантни цветни завеси за прозорци. Продадени во пар, овие панели имаат џеб од 3 инчни прачки за брза инсталација. Секој Мрак. Овој комплет завеси за прозорци е достапен во жолта и сива боја во повеќе должини, вклучувајќи 63 инчи, 84 инчи, 95 инчи и 108 инчи. Овој сет е достапен и во корали и сива боја; црвена и портокалова; и сина во должина од 84 инчи. Без разлика која големина или боја ќе ја изберете, секој панел ќе биде широк 52 инчи. Овој комплет завеси за прозорци е достапен во жолта и сива боја во повеќе должини, вклучувајќи 63 инчи, 84 инчи, 95 инчи и 108 инчи. Овој сет е достапен и во корали и сива боја; црвена и портокалова; и сина во должина од 84 инчи. Без разлика која големина или боја ќе ја изберете, секој панел ќе биде широк 52 инчи. Овој комплет завеси за прозорци е достапен во жолта и сива боја во повеќе должини, вклучувајќи 63 инчи, 84 инчи, 95 инчи и 108 инчи. Овој сет е достапен и во корали и сива боја; црвена и портокалова; и сина во должина од 84 инчи. Без разлика која големина или боја ќе ја изберете, секој панел ќе биде широк 52 инчи. Овој комплет завеси за прозорци е достапен во жолта и сива боја во повеќе должини, вклучувајќи 63 инчи, 84 инчи, 95 инчи и 108 инчи. Овој сет е достапен и во корали и сива боја; црвена и портокалова; и сина во должина од 84 инчи. Без разлика која големина или боја ќе ја изберете, секој панел ќе биде широк 52 инчи. Овој отпечаток е толку популарен што го нудиме и во многу дополнителни видови домашен декор, вклучувајќи соодветна постелнина, завеси за туширање, валанси и панели на отворени прозорци. Овој отпечаток е толку популарен што го нудиме и во многу дополнителни видови домашен декор, вклучувајќи соодветна постелнина, завеси за туширање, валанси и панели на отворени прозорци. Овој отпечаток е толку популарен што го нудиме и во многу дополнителни видови домашен декор, вклучувајќи соодветна постелнина, завеси за туширање, валанси и панели на отворени прозорци. Овој отпечаток е толку популарен што го нудиме и во многу дополнителни видови домашен декор, вклучувајќи соодветна постелнина, завеси за туширање, валанси и панели на отворени прозорци.

Избор на клиенти..