• Свеж
Demdaco + Artlifting Original Art Bold Black and White Stoneware Mini послужавник
zoom_in

Demdaco + Artlifting Original Art Bold Black and White Stoneware Mini послужавник

DEN 287.36

Стока
check Достапно.

Содржани во заштитно пакување; Подготвени за лесно надавање за домаќинство, роденден или која било посебна пригода. Содржани во заштитно пакување; Подготвени за лесно надавање за домаќинство, роденден или која било посебна пригода. Специјално дизајниран од талентиран уметник, Artlifting Bodld Black-and White Mini Shie Mini е подарок што не само што му ја враќа на заедницата, туку е и специјална ставка која убаво ќе украси секој простор со уникатна приказна за затоплување на срцето. Artlifting X Demdaco, уметност со приказна; Изберете ја вашата уметност, направете разлика; Уметниците на шампионите во уметничкото летање погодени од несигурноста во домувањето и инвалидитетот; Секој уметник има уникатна перспектива, стил и приказна заснована врз нивните животни искуства; Моќната комбинација на нивните уметнички дела заедно со нивните приказни ги инспирира заедниците и ги вози социјалните промени. Линда Кинг 2022 со Артлифтинг за Демдако. Демдако е горд што се здружи со Артлифтинг да ја донесе оваа колекција до поширока публика. Уметниците на шампионите во уметничкото летање погодени од несигурноста во домувањето и инвалидитетот. Може да се прикаже, да се користи или обеси, прекрасно домаќинство, роденден или само затоа што подарокот, или да се однесувате кон малку нешто посебно; Изработен од квалитетен материјал за каменување; Мери приближно 5 x 3,5 инчи; Упатства за нега : Микробранова безбедна, безбедна машина за миење садови. Таа беше горд член на заедницата за уметност до нејзиното поминување во 2020 година.

Избор на клиенти..