• Свеж
Јах Кујнски Сад За Садови Одводна Решетка За Складирање Со Стапчиња За Јадење Кука За Кафез Кујнски Организатор Садови Држачи За Складирање Ножеви
zoom_in

Јах Кујнски Сад За Садови Одводна Решетка За Складирање Со Стапчиња За Јадење Кука За Кафез Кујнски Организатор Садови Држачи

DEN 5455.84

Стока
check Достапно.

Двослојната решетка за кујнски прибор ги задоволува основните потреби на семејството. На горниот слој може да се постават до 12 плочи, а на долниот слој може да се постават до 10 чинии за да се заштеди простор. Четирите куки од двете страни можат да бидат висечки лажици, шпатули и други предмети. Овој висечки кафез за стапчиња за јадење има шуплив дизајн на дренажа на дното и послужавник за капење на дното. Изработен е од материјали и има долг работен век. Двослојната решетка за кујнски прибор ги задоволува основните потреби на семејството.На горниот слој може да се постават до 12 плочи, а на долниот слој може да се постават до 10 чинии за да се заштеди простор.Четирите куки од двете страни можат да бидат висечки лажици, шпатули и други предмети.Овој висечки кафез за стапчиња за јадење има шуплив дизајн на дренажа на дното и послужавник за капење на bottom.It изработен е од материјали и има долг работен век.Име на ставка : решетка за Складирање боја : Розова, Сина, Уцена : Пластика,Нерѓосувачки Челик Големина : Тип : А/Б/Ц 33 х 31 х 24 цмд : 11.5*9*7кмпакет Вклучени : 1 решетка за садови (не вклучува никакви предмети за прикажување)држач за Стапчиња за Јадење : се чуваат садови за Садови : кујнски додатоци решетка за садови : плоча решетка за плочи : Ракнота За Садови : - можеби има Мала Грешка Во големината За рачно мерење.- Отстапувањето на бојата може да се разликува поради различен монитор , ве молиме љубезно разберете.Поради различното осветлување и поставките на екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата.Ве молиме дозволете мали разлики во големината поради рачни мерења.Пакетот вклучува само главен производ.

Избор на клиенти..