• Свеж
Јапонија Аниме Видео Игра Карактер Разнобојна перница Покритие тело перница случај За Деца
zoom_in

Јапонија Аниме Видео Игра Карактер Разнобојна перница Покритие тело перница случај За Деца

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

[ Материјал ] - ткаенина за кожа од праска Од микрофибер - најсоодветен материјал за навлака за перници за да ја задржи сликата без нарушувања или нејасност, Водоотпорна, дише, пријателска за кожата и нетоксична. [Мулти Големини ] - 6 големини гушкање тело перница должина на капакот од 100 см до 180 см, погоден за речиси сите луѓе од деца до возрасни. Големината од 150х50см е редовна стандардна големина. [ Аниме Дизајн ] - Двострано печатење Со Јапонски Аниме модели, најневеројатниот подарок за љубителите на аниме/игра. Само навлака за перница, без влошка за перница или филер. [Применлива Сцена ] - мекиот капак за перница за фрлање аниме со полни перници помага да се подобри квалитетот на спиењето, погоден за спални соби, детски соби, перници за софа и задни седишта за автомобили итн. [Совети ] - за да ја одржите површината на навлаката за перници светла и мазна, Рачно перење или миење во машина Со Ладна Или Топла Вода, исушете ја природно и избегнувајте директна сончева светлина. Добредојдовте во Нашата Продавница ЗА Перници ЗА тело омиопаи - аниме И 3д Подлога за Глувци. И двајцата се одлични за колекционерски предмети и како подароци за пријатели или роднини. ТИП НА СТАВКА : АНИМЕ Декоративно Фрлање ТЕЛО ПЕРНИЦА СЛУЧАЈ СПЕЦИФИКАЦИЈА : Материјал : 100% Праска Кожа Ткаенина 6 Големини На Располагање : 13,3"x39, 3"/ 34x100 см; 15,7"x47, 2"/ 40x120 см; 19,6"x59, 1"/ 50x150 см; 19,6"x62, 9"/ 50x160 см; 23,6"x66.9"/ 60х170 См; 23,6"Х70, 8"/ 60х180 см; пакет вклучувајќи : 1 х аниме тело перница случај функција : - скриени затворање патент - печатени на двете страни - одличен подарок за љубителите на аниме колекција известување : разликата во бојата може да постои помеѓу различни компјутерски дисплеи, специфични ве молиме во натура преовладуваат.

  :

Избор на клиенти..