• Свеж
АЕИОФУ Дура Облекување Гуми Мегујари Гуми Гел Гуми Облекување Апликатор Автомобилски Автомобил Детали Сунѓер Мијалник Закривена Пена Алатка За Чистење 5 парчиња
zoom_in

АЕИОФУ Дура Облекување Гуми Мегујари Гуми Гел Гуми Облекување Апликатор Автомобилски Автомобил Детали Сунѓер Мијалник Закривена

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Заоблен дизајн : Едната страна од Машината за Миење Тркала на Автомобилот е закривена, што е посоодветно за чистење на закривените површини. Лесно за чистење : Апликаторот За Сјај На Гумите нема необичен мирис, не испушта остатоци, лесно се чисти и не остава нечистотија. Двострано : јп површината На Апликаторот за Облекување Гуми има очигледен ефект врз густата нечистотија; површината на сунѓерот е мека, погодна за чистење на разни материјали. Силна апсорпција на вода : сунѓерот со висока густина на Подлогата за Сунѓер за Гуми има фина текстура, силна апсорпција на вода, висока стапка на пенење и не ги повредува рацете. Погоден за : Алатката За Сунѓер Од Пена За Автомобили е погодна за чистење на површини на автомобили, чистење ентериери, мијалници итн. Опис : Апликаторот За Облекување Гуми е специјално дизајниран за апликатори за облекување гуми. Заоблената подлога за полумесечина овозможува рамномерна примена на гумите. Погоден за нанесување слој од кој било сјај на гумите, облекување или пластична заштита. Исто така, можете да го користите за чистење нечистотија и нечистотија од автомобилот. Карактеристики : Апликатор За Облекување Гуми-Боја : црна жолта. - Материјал : сунѓер. - Големина : 10х6х4см/3, 94х2, 36х1, 57 инчи. Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензијата од 1-3 см поради различно рачно мерење. Пакет Вклучувајќи 5 * Гуми Облекување Апликатори.

Избор на клиенти..