• Свеж
1934 година Линколн пченица Црвен денар брилијантен нециркулиран
zoom_in

1934 година Линколн пченица Црвен денар брилијантен нециркулиран

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

1934 година Линколн пченица Пени брилијантен нециркулиран. 1934 P Линколн пченица Пени Пени во црвена брилијантна нециркулирана MS +++++ состојба. Јас оценувам MS 65? Навистина убава паричка. Купувате сурова паричка, затоа ве молиме осудете се на сликите. Доаѓа во 2 на 2 држач. Непочитувајте ја 3 -та слика што е бубачка на слики.

Избор на клиенти..