• Свеж
Хемотон Лимонада Стомна Јасен Котел 0,58 Галон/ 2,2 Литри Пластични Стомна Со Капак, Бпа-Бесплатни Пластични Мраз Чај Стомна, Вода Бокал За Ладна Лимонада Чај Чај Чајни
zoom_in

Хемотон Лимонада Стомна Јасен Котел 0,58 Галон/ 2,2 Литри Пластични Стомна Со Капак, Бпа-Бесплатни Пластични Мраз Чај Стомна,

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

●Лесно За Истурање●аголниот излив за истурање е специјално дизајниран да капе при истурање ладен чај, вода и сок. ●Цврсто Вклопување На Капакот Е Специјално дизајниран капак за чување надвор и остатоци. ●Премиум Материјал Отпорен На Кршење ● Изработен од пластика со висока цврстина за да издржи секојдневна употреба, овој бокал за вода е и за внатрешна и за надворешна домашна и за комерцијална употреба. ●Безбедна машина За миење садови Е Погодна За станбени и комерцијални машини за миење садови,. ●Бпа Бесплатно Е Направен од бпа бесплатна пластика, безбеден и сигурен. ●Лесно За Истурање●аголниот излив за истурање е специјално дизајниран да капе при истурање ладен чај, вода и сок. ●Цврсто Вклопување На Капакот Е Специјално дизајниран капак за чување надвор и остатоци. ●Премиум Материјал Отпорен На Кршење ● Изработен од пластика со висока цврстина за да издржи секојдневна употреба, овој бокал за вода е и за внатрешна и за надворешна домашна и за комерцијална употреба. ●Безбедна машина За миење садови Е Погодна За станбени и комерцијални машини за миење садови,. ●Бпа Бесплатно Е Направен од бпа бесплатна пластика, безбеден и сигурен. Опис-Материјал : Пп - Капацитет : 0,58 Галони/ 2,2 Л - Боја : Розова - Големина : 26Х18, 5Х8, 6СМ € Лесно За Истурање ● аголниот излив за истурање е специјално дизајниран да капе при истурање на леден чај, вода и сок ● Цврсто Вклопување На Капакот+ Специјално дизајниран капак за да се задржи надвор и остатоци.Внатрешна И Надворешна Домашна И Комерцијална Употреба ● Безбедна Машина За Миење Садови Е Погодна За Станбени И Комерцијални МАШИНИ ЗА МИЕЊЕ садови, + BPA БЕСПЛАТНО FREE НАПРАВЕНИ Од Бпа Бесплатна Пластика, Безбеден и сигурен пакет, вклучувајќи 1 x пластичен стомна со капак.

Избор на клиенти..