• Свеж
Пјер Хенри над чорапите со теле за мажи | Памук над чорапите за фустани со теле | Долги чорапи останува UP12+ HR | Двојна удобност Еластични обични чорапи | Големина 7-11 | 12
zoom_in

Пјер Хенри над чорапите со теле за мажи | Памук над чорапите за фустани со теле | Долги чорапи останува UP12+ HR | Двојна удобност

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Тие се многу меки и изгледаат убаво! Но, уште поважно за сите ентузијасти преку шалтер, тие остануваат нагоре! Се чувствува одлично да ги носите. Направено во САД. Повеќебојни чорапи за фустани со теле за да се совпаднат со целата омилена облека. Помага при циркулацијата и варикозните вени. Пјер Хенри над пакувањата со парови со теле е долгорочна инвестиција. Овие се супериорни погодни за обични и фустани, извонреден квалитет, опции во боја и премија за пакување. Машки чорапи за фустани со големина 12-16 ефикасно го намалуваат ризикот од инфекции и спречуваат непријатни мириси и ткаењата се силни со неспоредливо добро и удобно чувство. Печатете ја етикетата за враќање. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Носете пар за деловна средба, ноќна ноќ или во салата. Машинско миење. ✔ ?????? ?????????? ???? ?????? ?? ?? ???????? Овие маски со чорапи со фустани се и модерни и функционални. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Мулти -моделираните чорапи со теле за мажи се неверојатни и модерни, обезбедувајќи крајна удобност, издржливост и дишење. Чорапите на Пјер Хенри имаат еластичност во текот на долгите периоди на време. Без разлика дали купувате за вашиот татко, син или значаен друг, Пјер Хенри чорапи има дизајн за секого. Печатете ја етикетата за враќање. ✔ ?????? ?????????? ???? ?????? ?? ?? ???????? Овие маски со чорапи со фустани се и модерни и функционални. Машинско миење. Препораки на Пјер Хенри. Печатете ја етикетата за враќање. Носете пар за деловна средба, ноќна ноќ или во салата. ✔ ???-????????? ??????? ???? ?? ???? ????? : Кул и добар дизајн над мажите со теле-масти, долги чорапи се меки лесни без мирис, обични и еколошки избори за вас и околината. Моделите се одлични, а боите неверојатни.

Избор на клиенти..