• Свеж
Тара Девојки Само Шарка Пластични Лак Коса Барети Избор Пакет На 3
zoom_in

Тара Девојки Само Шарка Пластични Лак Коса Барети Избор Пакет На 3

DEN 127.84

Стока
check Достапно.

Дизајниран Да Ја Одржува Косата На Место И Надвор Од Вашето Лице. Различни Бои Одат Со Многу Тимови. ОДЛИЧНИ ФАВОРИТИ ЗА ЗАБАВИ, ВЕЛИГДЕНСКА КОРПА И ПОЛНЕТИ ЗА ПОРИБУВАЊЕ. Пакет од 3. Дизајниран Да Ја Одржува Косата На Место И Надвор Од Вашето Лице. Различни Бои Одат Со Многу Тимови. ОДЛИЧНИ ФАВОРИТИ ЗА ЗАБАВИ, ВЕЛИГДЕНСКА КОРПА И ПОЛНЕТИ ЗА ПОРИБУВАЊЕ. Пакет од 3. шнолите за коса се дизајнирани да ја држат косата на младата девојка на место. Пакетот содржи асортиман на бои за да одговара на многу тимови.

Избор на клиенти..