• Свеж
Ззпл Фитнес Скејтборд 2 Пара Лизгачки Дискови Дискови Основни Лизгачи Двострана Фитнес Вежба За Домашна Теретана
zoom_in

Ззпл Фитнес Скејтборд 2 Пара Лизгачки Дискови Дискови Основни Лизгачи Двострана Фитнес Вежба За Домашна Теретана

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Нашите лизгачи за фитнес јадро ви даваат интензивен тренинг на стомакот и целото тело, а исто така помагаат да се изгради јачина на јадрото. Дисковите за лизгање се двострани со странична ткаенина за тврди подни површини, на пр.дрво или плочка, и пластична страна за меки подови како што се тепих или тепих. Изработени од издржлива и лесна пластика дискови СЕ ЕВА пена од едната страна и тврда пластика од другата страна. Тежи само 190 грама што ги прави целосно преносливи и лесни за употреба насекаде, во секое време. Се користи целосно на сопствен ризик на корисникот. Лесно се додава во вашата постоечка рутина како Што се Јога, Пилатес, Аеробик, Тренинг За Сила и Тренинг Со Тегови. Основните лизгачки дискови се вашето целосно разноврсно и преносливо парче додаток за тренингот на целото тело.Тие можат да се користат за насочување на сите мускулни групи од градите до нозете. Овие дискови за вежбање со лизгачки јадра се двострани, може да се користат и на подови со тепих и на тврди подови како дрво, керамика или плочка.Нашите основни лизгачи за вежбање се многу лесни и компактни што можете да ги спакувате во која било торба и да ги носите каде и да патувате.Однесете ги во теретана или ако е поефикасно и поудобно време, останете дома и сепак имајте одличен домашен тренингкористете ја оваа вежба лизгачки дискови за теретана, зајакнување на јадрото, атлетско уредување, физиотерапија, јога, танц, тренинг за рамнотежа и многу повеќе.Спецификација : Материјал : Абсвејт : околу 160g Size : околу 19*19*2cm Package Вклучува : 2 X Лизгачи За Вежбање.

Material:
ABS
Weight:
about 160g
Size:
about 19*19*2cm
Package Includes:
2 X Exercise Sliders :

Избор на клиенти..