• Свеж
Дизајн Скинц пустински маскирна V2 Заштитна винил Декларална обвивка на кожата, компатибилен со Samsung Galaxy S20
zoom_in

Дизајн Скинц пустински маскирна V2 Заштитна винил Декларална обвивка на кожата, компатибилен со Samsung Galaxy S20

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

во САД и други земји. Чувство на мек допир; Матната завршница на кожата се чувствува толку одлично во вашата рака што ќе заборавите дека дури користите кожа. Заштита без најголемиот дел* // Секоја заштитна кожа го обезбедува вашиот нов мобилен уред Samsung Galaxy S20 со ултра-тенко покриеност на работ до раб за подобрена одбрана на гребење од дневната злоупотреба.Прецизно вклопување* // Оваа кожа се вклопува како ракавица на кривините на вашиот Samsung Galaxy S20 без да додадете рефус. Секоја кожа се создава внимателно со сеопфатен трислоен процес на производство со употреба на 3М материјали што обезбедуваат готов производ со највисок квалитет. Започнува со патентирана поддршка за лепило за ослободување на воздухот што спречува да се појават меурчиња за време на процесот на инсталација. Ова не е тежок случај, туку премија винил декларација, обвивка за кожа. ____________________________________________________ IMPORTANT NOTICE : This product is designed to be compatible with Galaxy S smartphones by Samsung Electronics Co., and Samsung Electronics Co, Ltd. Направено специјално за Samsung Galaxy S20* // Компатибилен само со Samsung Galaxy S20. За да започнете со прилагодена кожа, испратете ни порака.

Избор на клиенти..