• Свеж
WSSBK Лизгачка Штала Врата Хардвер Штала Врата Комплет Носечки Двоен Штала Врата Хардвер Комплет Јаглероден Челик Штала Врата Песна Darn Врата
zoom_in

WSSBK Лизгачка Штала Врата Хардвер Штала Врата Комплет Носечки Двоен Штала Врата Хардвер Комплет Јаглероден Челик Штала Врата

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Лесен За Инсталирање : сите додатоци и чекор-по-чекор инструкции со вклучени слики. Долга Лизгачка Шина : висококвалитетен челик за висок капацитет на тежина. Лизгачки Ролки : Квалитетен челик за лежиште држете ги тркалата непречено да работат на патеката. Хардверот на вратата на лизгачката штала е популарен за инсталирање во спална соба, просторија за учење, дневна соба, кујна, бања, плакар итн. што може да одговара со различни стилови и различни бои на вратите за едноставен и уметнички стил. Начинот на отворање и затворање со притискање заштедува многу простор што е сосема погодно за модерен стил на декорација. ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ : само хардверскиот комплет е за продажба, панелот на вратата не е вклучен. Овој хардверски комплет е за една врата. Ве молиме проверете дали вашиот ѕид е доволно силен за да виси панел на вратата пред да го купите.Лесен За Инсталирање : сите додатоци и чекор-по-чекор инструкции со вклучени слики.Долга Лизгачка Шина : висококвалитетен челик за висок капацитет на тежина.Лизгачки Ролки : Квалитетен челик за лежиште држете ги тркалата непречено да работат на патеката.Хардверот на вратата на лизгачката штала е популарен за инсталирање во спална соба, просторија за учење, дневна соба, кујна, бања, плакар итн. што може да одговара со различни стилови и различни бои на вратите за едноставен и уметнички стил.Начинот на отворање и затворање со притискање заштедува многу простор што е сосема погодно за модерен стил на декорација.Параметри : 1. Тежок Јаглероден Челик : Комплетот За хардвер на вратата Со Двојна штала е одличен дизајн за помазно лизгање на вратите. Помошта на комплетот може да биде и заштеда на труд и заштеда на простор. Конструира со јаглероден челик од 0,24"/6 мм и е обложен со црна моќ за убаво да остане без ' рѓа, отпорен на триење за долгорочна услуга.2. Лесно Лизгачки Детали : Закачалките Во Форма На Ј се направени од надграден најлон, а цела експанзија на спојување на патеката ја поврзува патеката од тежок јаглероден челик. Деталите како погоре може да го намалат триењето помеѓу ролерите и патеката. Лизгање непречено и тивко може да биде достапно.3. Поставување и Разноврсна : комплетот за врата на лизгачката штала е цврста, едноделна конструкција. Вклучен е целиот потребен хардвер за да се поедностават чекорите за инсталација. Погоден е за сите видови внатрешни и надворешни простори : спална соба, соблекувална, кујна, штали, гаражи и штали итн.Содржина на пакетот : 1 ПАРЧИЊА Х Врата Хардвареноти : 1. Продаваат само главни производи, а не други производи.2. Бидејќи е потребно рачно мерење, оставете простор од 1-3 см.3. Поради разликите во екранот, бојата може да биде малку поинаква од очекуваната боја, ве молиме дозволете.

Избор на клиенти..