• Свеж
ИЕУДНС 2 парчиња Керамичка Тегла Со Ѓумбир Традиционална Цветна Вазна Со Капак За Украс На Ресторан За Домашна Работна Површина Колекционерски Цветен Аранжман
zoom_in

ИЕУДНС 2 парчиња Керамичка Тегла Со Ѓумбир Традиционална Цветна Вазна Со Капак За Украс На Ресторан За Домашна Работна Површина

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

СТИЛСКИ ДИЗАЈН : теглата со Капак има извонредна шема, со мазен дизајн, устата на теглата е елегантна и уредна, има фина изработка и е mixетски измешана и одговара на впечатлив изглед. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Ориенталната Керамичка Тегла Со Ѓумбир е изработена од керамика, фино завршување на глазурата, убава и елегантна. УКРАСУВАЊЕ : Теглата За Складирање Порцелан е совршен додаток за украсување на домот за да го нагласите секој агол, влез или маса во вашата дневна соба, спална соба, канцеларија или сала за состаноци. Тоа може да биде одличен центар за вашиот дом. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО : не само што ќе се прикаже како украс за дома, туку може да се стави и во вашата кујна или трпезариска маса како тегла за складирање храна за ореви и закуски, канистер за чај или украсна вазна со пупки. ПОДАРОЦИ : Одличен подарок за секоја посебна пригода како Роденден, Празник, Годишнина, Затоплување На Куќата и многу повеќе. ОПИС : - ВИСОК КВАЛИТЕТ : Ориенталната Керамичка Тегла Со Ѓумбир е изработена од керамика, фино завршување на глазурата, убава и елегантна. - СТИЛСКИ ДИЗАЈН : теглата Со Капак има извонредна шема, со мазен дизајн, устата на теглата е елегантна и уредна, има фина изработка и е mixетски измешана и одговара на впечатлив изглед. - МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : не само што ќе биде прикажан како украс за дома, туку може да се стави и во вашата кујна или трпезариска маса како тегла за складирање храна за ореви и закуски, канистер за чај или украсна вазна со пупки. - УКРАСУВАЊЕ : Теглата За Складирање Порцелан е совршен додаток за украсување на домот за да го нагласи секој агол, влез или маса во вашата дневна соба, спална соба, канцеларија или сала за состаноци. Тоа може да биде одличен центар за вашиот дом. - ПОДАРОЦИ : Одличен подарок за секоја посебна пригода како Роденден, Празник, Годишнина, Затоплување На Куќата и многу повеќе.Спецификација : - Материјал : Керамички-Капацитет : Портокалова : 1300МЛ; Сина : 330МЛ-Големина : Портокалова : 9, 5смх12, 2см/3, 74инхх4, 80инч; Сина : 13смх19, 5см/5.12инхх7, 68инчпакетот Вклучува : 2 Керамички Тегли Со Ѓумбир (1 парчиња Портокалова, 1 парчиња Сина).

- Material:
Ceramic
- Capacity:
Orange
- Size:
Orange
Package Includes:
2 Ceramic Ginger Jars(1pcs Orange, 1pcs Blue):

Избор на клиенти..