• Свеж
Болт Мц Хардвер ХОН-9297104 Хонда Тело Работа Прицврстувач Комплет
zoom_in

Болт Мц Хардвер ХОН-9297104 Хонда Тело Работа Прицврстувач Комплет

DEN 334.24

Стока
check Достапно.

Одговара : ХОНДА ЦР125 93-97, ЦР250 92-96. Одговара : ХОНДА ЦР125 93-97, ЦР250 92-96. Комплетите За прицврстувачи за Работа на телото ги содржат сите прицврстувачи И чаури ЗА совпаѓање НА ОЕМ за да ја инсталирате вашата пластика . Вклучува хардвер за предни и задни браници, штитници за вилушки, обвивки за радијатори, странични капаци и регистарски таблички. Содржината на комплетот е означена за точно поставување што го прави овој комплет едноставен за употреба. Одговара : ХОНДА ЦР125 93-97, ЦР250 92-96.

Избор на клиенти..