• Свеж
Глечер свежо 7007067 кертриџ за прочистување на воздухот, замена на филтерот за воздух за фрижидер 7007076 филтер за воздух
zoom_in

Глечер свежо 7007067 кертриџ за прочистување на воздухот, замена на филтерот за воздух за фрижидер 7007076 филтер за воздух

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

7007067 кертриџ за прочистување на воздухот, може да се комбинира со употреба на филтер за вода 4204490. Совршено компатибилен со оригиналните фрижидери. Врз основа на технологијата на НАСА, кертриџиите за замена на филтерот за филтрирање на филтерот Glacier Fresh 7007067 Светлото за потсетник на вашиот фрижидер не се исклучува автоматски. Повеќето светла за потсетување се ресетираат со притискање и држење на копчето за филтрирање на воздухот на контролата на диспензерот за 3 секунди. За да го добиете најсвежот воздух, ве молиме променете го филтерот на секои шест месеци (за да ги минимизирате мирисите).

Избор на клиенти..