• Свеж
Цветни Обетки За Девојки Капка Обетки Валентин Обетки Обетки За Жени Тело Претерани Обетки Модни Обетки Тркалезна Женска Личност Дијамантски Обетки Лобус Плажа
zoom_in

Цветни Обетки За Девојки Капка Обетки Валентин Обетки Обетки За Жени Тело Претерани Обетки Модни Обетки Тркалезна Женска Личност

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

2. Погоден За Разни Прилики, Забави, Состаноци, Дневно, Кампус Итн. Големина : Како Што Е Прикажано. 1. Поради Рачно Мерење, Ве Молиме Дозволете Грешка од 1-2см. 5. Погоден За Носење Забави Или Секојдневно Носење. 2. Поради Разликата На Различни Монитори, Сликата Може Да Биде Малку Поинаква Од Вистинската Боја На Предметот. Обетки од Титаниум Обетки Од 17 Милји Обетки Слатки Обетки За Жени Обесени Обетки За Жени Цветни Обетки За Жени Виолетови Комплети Накит За Жени Пакувања Со Обетки Столпчиња И Обрачи Обетки Со Навој За Жени Висат Обетки за Жени Обетки Со Сребрени Пирсинг Обетки Златни Црвени Обетки Обетки со Обрач. 2. Погоден За Разни Прилики, Забави, Состаноци, Дневно, Кампус Итн. Големина : Како Што Е Прикажано. 1. Поради Рачно Мерење, Ве Молиме Дозволете Грешка од 1-2см. 5. Погоден За Носење Забави Или Секојдневно Носење. 2. Поради Разликата На Различни Монитори, Сликата Може Да Биде Малку Поинаква Од Вистинската Боја На Предметот. Обетки од Титаниум Обетки Од 17 Милји Обетки Слатки Обетки За Жени Обесени Обетки За Жени Цветни Обетки За Жени Виолетови Комплети Накит За Жени Пакувања Со Обетки Столпчиња И Обрачи Обетки Со Навој За Жени Висат Обетки за Жени Обетки Со Сребрени Пирсинг Обетки Златни Црвени Обетки Обетки со Обрач. 2. Погоден за разни прилики, забави, состаноци, дневно, кампус итн.Боја : како што покажува сликата материјал : Обетки од легура на алуминиум1 пар (со исклучок на кутијата)1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-2см.Големина : како што е прикажано.4. Погоден како подарок за добри пријатели2. Поради разликата на различни монитори, сликата може да биде малку поинаква од вистинската боја на предметот.5. Погоден за носење забави или секојдневно носење3. Скапоцените камења прават вашите столпчиња за уши да светат повеќе.

Избор на клиенти..