• Свеж
Додатоци за леќи за камера SF11 72mm Комплетен пакет поставени UV CPL FLD ND Затворен филтер за леќи за леќи за Samyang 85mm f/1.4 асферични леќи и Samyang 85mm T1.5 Cine Lens & Samyang 85mm f/1,4 Aspherical IF Le
zoom_in

Додатоци за леќи за камера SF11 72mm Комплетен пакет поставени UV CPL FLD ND Затворен филтер за леќи за леќи за Samyang 85mm

DEN 847.84

Стока
check Достапно.

Најдобриот партнер на вашата камера за време на одмор и патување Пакетот вклучува аспиратор за леќи од 1pcs, капаче за леќи од 1 парчиња, филтер за UV 1pcs, филтер за филтрирање 1pcs, 1pcs fld, 1pcs nd2 филтер, 1pcs nd4 филтер, 1pcs nd8 филтер, 1pcs близу +1 Филтер, 1 парчиња близу до +2 филтер, 1 парчиња близу до +4 филтер, 1 парчиња близу до +8 филтер, пенкало за чистење на леќи од 1 парчиња, дизајниран за Samyang 85mm f/1.4 асферични леќи и Samyang 85mm T1.5 Cine Lens & Samyang 85mm f/ 1.4 Асферично ако леќи, ве молиме, kindубезно потврдете го дијаметарот на леќите на фотоапаратот Ø72mm Ве молиме, најпрво потврдете го моделот на леќи, ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.

Избор на клиенти..