• Свеж
Коко Парк со голема големина на накит за кремирање за човечки пепел, погребна меморијална меморија, ја чува мојата сестра мојот херој мој ангел
zoom_in

Коко Парк со голема големина на накит за кремирање за човечки пепел, погребна меморијална меморија, ја чува мојата сестра мојот

DEN 1097.60

Стока
check Достапно.

Висока : 4 см (1,57 "); ОД : 2,7 см (1,06");. Главен материјал : не'рѓосувачки челик+ кристал; Анти-перспектива, водоотпорна, издржлива, бесмислена, без алергија. Упатство со висок квалитет за пепел. Може да поставите мала количина на коса, креми, loveубовни токени, парфеми, сушени цвеќиња или што било значајно и важно. Комплет за инка (боја е случајно) вклучена за да ви помогне да ги поставите поудобни. Накитот од не'рѓосувачки челик може да трае подолго од другите материјали, да го задржи близу до срцето и да ја изрази својата засекогаш loveубов. Доаѓа со прекрасна кадифена торба со печатена марка „Коко парк“. Може да се користи како подарок. Висока : 4 см (1,57 "); ОД : 2,7 см (1,06");. Главен материјал : не'рѓосувачки челик+ кристал; Анти-перспектива, водоотпорна, издржлива, бесмислена, без алергија. Упатство со висок квалитет за пепел. Може да поставите мала количина на коса, креми, loveубовни токени, парфеми, сушени цвеќиња или што било значајно и важно. Комплет за инка (боја е случајно) вклучена за да ви помогне да ги поставите поудобни. Накитот од не'рѓосувачки челик може да трае подолго од другите материјали, да го задржи близу до срцето и да ја изрази својата засекогаш loveубов. Доаѓа со прекрасна кадифена торба со печатена марка „Коко парк“. Може да се користи како подарок. Опис : - Како професионален снабдувач на накит, Коко Парк ве уверува 100% сосема нова ставка и накит со високо квалитетен не'рѓосувачки челик. - Последно подолго од другите материјални накит. Анти-перспектива, водоотпорна, издржлива, бесмислена, без алергија. Тоа би било не само накит, туку и меморија и благослов за вашиот важен. - не содржи никел. Тоа воопшто не му штети на нашето здравје. Децата исто така можат да носат безбедно. - Може да поставите мала количина на коса, креми, loveубовни токени, парфеми, сушени цвеќиња или што било значајно и важно во неа. Комплет за инка (боја е случајно) вклучен за да ви помогне да ги поставите поудобни. - Доаѓа со прекрасна кадифена торба со печатена марка „Коко парк“. Добар избор е да се биде значаен подарок. Нашата услуга : - Никогаш не би рекле дека сме најевтини, затоа што имаме за цел да ви обезбедиме највисоко економично .- Никогаш не би рекле дека сме најдобри, затоа што имаме за цел да направиме подобро од најдобро. - Ве молиме, помогнете да ги известите вашите пријатели да го знаат вашето задоволство. Ве молиме, слободно кажете ми ги вашите сомнежи и незадоволство. 24 часа на ден да ви служиме е наша обврска кон вас!.

Избор на клиенти..