• Свеж
Lontect за Galaxy S21 FE 5g Случај [не одговара S21 5G] Трислоен Отпорен На Удари Тежок Цврст Издржлив Заштитен Капак Девојки Женски Случај За Samsung Galaxy S21 FE 5G 2022,Мермер/Темно Виоле?
zoom_in

Lontect за Galaxy S21 FE 5g Случај [не одговара S21 5G] Трислоен Отпорен На Удари Тежок Цврст Издржлив Заштитен Капак Девојки

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Специјално дизајниран За Samsung Galaxy S21 FE 5 G, ве молиме љубезно внимание дека овој случај БЕЗ вграден заштитник на екранот. Уникатна Мермерна Шема : шармантната мермерна шема на задниот капак прави вие и вашиот телефон да изгледате гламурозно и модерно, совршено како подарок за вашата девојка, сопруга, ќерка и пријатели на нејзиниот роденден или празник. Тешка Заштита : Цврст капак на КОМПЈУТЕР + пластичен браник + мек флексибилен силиконски внатрешен. Трослојната заштита може да одолее на паѓање, гребење, судир и удар. Заштита на целото тело : 4 гумени силиконски агли ги подобруваат функциите на перница, апсорпција на удари и отпорни на капки. Подигнатите усни нудат поголема заштита за екранот и камерата далеку од случајно оштетување. Прецизни исечоци : Лесен за пристап до сите порти, копчиња, звучници и камера. Поддржува безжично полнење без отстранување на случајот. Специјално дизајниран За Samsung Galaxy S21 FE 5 G, ве молиме љубезно внимание дека овој случај БЕЗ вграден заштитник на екранот. Уникатна Мермерна Шема : шармантната мермерна шема на задниот капак прави вие и вашиот телефон да изгледате гламурозно и модерно, совршено како подарок за вашата девојка, сопруга, ќерка и пријатели на нејзиниот роденден или празник. Тешка Заштита : Цврст капак на КОМПЈУТЕР + пластичен браник + мек флексибилен силиконски внатрешен. Трослојната заштита може да одолее на паѓање, гребење, судир и удар. Заштита на целото тело : 4 гумени силиконски агли ги подобруваат функциите на перница, апсорпција на удари и отпорни на капки. Подигнатите усни нудат поголема заштита за екранот и камерата далеку од случајно оштетување. Прецизни исечоци : Лесен за пристап до сите порти, копчиња, звучници и камера. Поддржува безжично полнење без отстранување на случајот.

Избор на клиенти..