• Свеж
Паметно сад за садови со 2-слој, со голема мерка за садови, прибор за прибор за прибор за прибор за прибивање пластика бело
zoom_in

Паметно сад за садови со 2-слој, со голема мерка за садови, прибор за прибор за прибор за прибор за прибивање пластика бело

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

★ Пакетот вклучува : 1 x единица за складирање (декоративни артикли прикажани на фотографии од производи не се вклучени). ★ Практично, заштеда на простор, единица за складирање. Совршено за микробранови и други кујнски уреди!. ★ Цврста и силна конструкција, концизен и убав дизајн ја прават кујната поубава и организирана!. ★ Директна продажба од страна на производителите. ★ Сè што е проблем. Ние ќе ви понудиме најдобро решение. Име на производот : Функција за садови за садови Спецификации : 2-слој зелена заграда Материјал : PPPPRODUCT Карактеристики : Лесен за одвод, осигурете се дека прибор за јадење е сув, мултифункционален складиште во различни поставки за осветлување и екран, бојата на предметот може да биде малку различна од сликата. Ве молиме, дозволете ги разликите во малата големина, како резултат на рачните мерења. Пакетот вклучува само главен производ.

Избор на клиенти..