• Свеж
Допир на екранот Herobook Air 11,6 инчи 4 GB DDR4+128 GB SSD
zoom_in

Допир на екранот Herobook Air 11,6 инчи 4 GB DDR4+128 GB SSD

DEN 2876.80

Стока
check Достапно.

тенок. брзо. екран на допир. тенок. брзо. екран на допир. Air Herobook се одликува со еколошки пластично тело со тенок и лесен дизајн. Покрај тоа, стилското сребрено тело Аурора со дебелина од 17мм додава поголем шарм. Машината мери 2 килограми (910g). Лаптопот ќе биде достапен во елегантна варијанта во боја на сива боја. Уредот изгледа како учебник или списание и може лесно да се носи во ранец и чанта.

Избор на клиенти..