• Свеж
Машкото машко руно и фланел наредени фармерки со опуштено вклопување со права нога
zoom_in

Машкото машко руно и фланел наредени фармерки со опуштено вклопување со права нога

DEN 446.72

Стока
check Достапно.

70% памук, 30% полиестер. Увезени. Затворање на патент. Машински миење. Класичен џин со пет џеб со опуштено вклопување со силуета со права нога и зашивање на контраст. Топло постелнина. Отворање на нозете : 18 ". Ли откопа нови иновации во тексас уште од 1889 година. Компанијата има богата американска историја во светот на фит и мода, а сега нуди повеќе вклопувања, стилови, завршувања, карактеристики и избори од кога било досега. Без разлика дали сте Повторно на викенд авантура или облекување за еден ден во канцеларијата. ФИТ тип : опуштено; Тип на затворање : поштенски-лета со затворање на копчињата.

Избор на клиенти..