• Свеж
Lenovo IdeaPad 3 лаптоп, 15,6 лаптоп HD екран на допир, Intel Core i3-10110u 10-ти генерал до 2,1 GHz, 20 GB DDR4 RAM меморија, 512 GB SSD складирање, Bluetooth, HDMI, Windows 10, Eat Eat Pard, Blue, Blue, сина
zoom_in

Lenovo IdeaPad 3 лаптоп, 15,6 лаптоп HD екран на допир, Intel Core i3-10110u 10-ти генерал до 2,1 GHz, 20 GB DDR4 RAM меморија,

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Надградениот печат штотуку се отвора само за надградба, можеме да обезбедиме 1-годишна Ворати на надградената RAM/SSD како продавач и оригинална 1-годишна гаранција за производство на преостанатите компоненти. 15,6 инчен екран на допир за удобна контрола, HD (1366 x 768) Интегрирана графика Intel UHD. Специјалната боја и јасност се прошируваат со технологија, енергетско ефикасно осветлување на LED. Овој лаптоп Idea Pad 3 се напојува со Intel Core i3 10 -ти генерал До 2,1 GHz процесор, одржувајте ја вашата приватност непроменета и добијте мир на умот кога ви треба со физички бленда. 20 GB DDR4 RAM меморија и 512 GB SSD складирање. SSD се идеални за големи апликации за игри, повеќе задачи. Останете поврзани со Wi Fi 802.11 AC и Bluetooth 4.1 конекција; Пристаништата вклучуваат 2 x USB 3.1 Gen 12 (Type-A), читач на картички Micro SD; HDMI; Микрофон и читач на SD картички. Аудио испорачува кристално чист звук преку вградените двојни стерео звучници. Windows 10. Доживејте ги најсигурните прозорци досега изградени со брзо време на подигнување, зголемена реакција и дополнителна заштита од фишинг и малициозен софтвер. Читателот на микро SD картички може лесно да го зголеми складирањето на вашиот уред. Пакет со јадете подлога за глувче.

Избор на клиенти..