• Свеж
РИКИ тркалца Плоча Тркалца Вртливите Тркалца, Тешки Двојно Лого Индустриски Тркалца, Пролетта Натоварени Портата Тркала, Прилагодливи 60мм-Без Бучава-Полиуретан-Н?
zoom_in

РИКИ тркалца Плоча Тркалца Вртливите Тркалца, Тешки Двојно Лого Индустриски Тркалца, Пролетта Натоварени Портата Тркала, Прилагодливи

DEN 2848.32

Стока
check Достапно.

Ќе се лизгате и лизгате наоколу во целосна тишина со нашите вртливи тркалца. Вртливи тркалца со двојно лежиште : тркалата се дизајнирани со двојни лежишта, а тркалата се мазни и лесни кога се возат со носивост. Материјал : челична заграда, галванизирана површина, отпорна на масло и ' рѓа, тркала со навојна прачка, полиуретанска тркалца, тивка и отпорна на абење. Тркалца за врати од типот на пролет, тркалца долги стебла, прилагодливи тркалца, метални тркалца, индустриски транспортни тркалца, вртливи тркалца, носечки 100 кг. Големина : Различни големини-2,5 инчи/60мм, 3 инчи/75мм, 4 инчи/100мм, 5 инчи/125мм вкупната висина на тркалцата е : 2,5 инчи (270мм), 3 инчи (285мм), 4инч (310мм), 5 инчи (335мм). Ќе се лизгате и лизгате наоколу во целосна тишина со нашите вртливи тркалца. Вртливи тркалца со двојно лежиште : тркалата се дизајнирани со двојни лежишта, а тркалата се мазни и лесни кога се возат со носивост. Материјал : челична заграда, галванизирана површина, отпорна на масло и ' рѓа, тркала со навојна прачка, полиуретанска тркалца, тивка и отпорна на абење. Тркалца за врати од типот на пролет, тркалца долги стебла, прилагодливи тркалца, метални тркалца, индустриски транспортни тркалца, вртливи тркалца, носечки 100 кг. Големина : Различни големини-2,5 инчи/60мм, 3 инчи/75мм, 4 инчи/100мм, 5 инчи/125мм вкупната висина на тркалцата е : 2,5 инчи (270мм), 3 инчи (285мм), 4инч (310мм), 5 инчи (335мм). Нашите биро стол тркала замена НИКОГАШ НЕ ќе гребење, размачкана или оштетување на вашиот floors.Name : врата од Типот На Пружина карактеристики : 360° ротација/вградена пролетна боја : црвена количина : 1 носивост : 100 кгкастер дијаметар : 2,5 инчи/60мм, 3 инчи/75мм, 4инч/100мм, 5 инчи/125мм висина на прилагодување : 60ммматеријал : висококвалитетен челичен држач, галванизирана површина, полиуретан инсталација на тркалца : измерете го растојанието помеѓу дното на вратата и земјата за да одговара на големината на тркалцата, совети за заварување со дијаметар : димензии : поради различни мерни алатки, големината и тежината може да бидат малку различни, ве молиме разберете опис на бојата : поради осветлување, прикажување и лично разбирање на бојата, некои предмети може да имаат разлики во бојата од фотографиите. Конечната боја зависи од вистинскиот производ. молете се да бидете оправдани вложивме значителен напор за да се осигураме дека ги создадовме најдобрите тркала за столчиња за биро на планетата.

Избор на клиенти..