• Свеж
D&засилувач; D PowerDrive 1096-8M-420 Синхрони Тајмингот Појас, Гума,
zoom_in

D&засилувач; D PowerDrive 1096-8M-420 Синхрони Тајмингот Појас, Гума,

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Ремените ги надминуваат нивоата на објавени оценки на САД рма; тие се дизајнирани да настапат на идентично или повисоко ниво од сите други големи ремени На Производителот на САД од ист тип. 1096-8М-420 Синхрони Тајминг Појас ОЕМ Дел Број 1096-8М-420 Појас Тип 8М Тајмингот појас. Технички Спецификации : (Инчи) (мм) Надворешен Обем 43.15 1096 Горната Ширина 16.54 420 Длабочина На Ременот 0.24 6 Материјал Неопренови Заб Профил 8М.Произведено Во Кина. индустриски-тајминг-ремени. индустриски-тајминг-ремени. 1096-8М-420 Синхрони Тајминг Појас Оем Дел Број 1096-8М - 420 Појас Тип 8М Тајминг Појас Технички Спецификации : (Инчи) (мм) Надворешен Обем 43,15 1096 Горна Ширина 16,54 420 Длабочина На Ременот 0,24 6 Материјал Неопренови Заб Профил 8М.

Избор на клиенти..