• Свеж
Замена 1 „Биотан банџи јака каиш сина - компатибилна со далечинските јаки за е -јака и Догтра, прилагодливи за сите големини на вратот на кучињата - Безбедно заклучу?
zoom_in

Замена 1 „Биотан банџи јака каиш сина - компатибилна со далечинските јаки за е -јака и Догтра, прилагодливи за сите големини

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Направено во САД : Оваа јака од банџи е совршена замена за валкани и оштетени ленти за е-јака. Овозможува одлична поддршка за приемниците за е-јака. Водоотпорна и многу издржлива сина биотан лента. Компатибилен со далечинските обучувачи на едукаторот Еколар-ЕТ-800, К9-800. Компатибилен со далечинските тренери на Dogtra и јаки од кора - 1900 -ти, 1900 -тите HF Plus, 1900 Black Edition, 1900 S Camo, Edge, Edge RT, 2300 NCP, ARC, ARC HF Plus и YS -600. Флексибилен дизајн : Оваа лента за замена на е-јака одговара на која било големина на вратот и различни раси на кучиња на мерења на променлива жица. Едноставно исечете ја лентата во големина или прилагодете го кабелот за банџи. Услуга за клиенти со седиште во САД-Врвна услуга за клиенти со седиште во САД. 30-дневни гаранција за враќање на парите. Направено во САД. Направено во САД : Оваа јака од банџи е совршена замена за валкани и оштетени ленти за е-јака. Овозможува одлична поддршка за приемниците за е-јака. Водоотпорна и многу издржлива сина биотан лента. Компатибилен со далечинските обучувачи на едукаторот Еколар-ЕТ-800, К9-800. Компатибилен со далечинските тренери на Dogtra и јаки од кора - 1900 -ти, 1900 -тите HF Plus, 1900 Black Edition, 1900 S Camo, Edge, Edge RT, 2300 NCP, ARC, ARC HF Plus и YS -600. Флексибилен дизајн : Оваа лента за замена на е-јака одговара на која било големина на вратот и различни раси на кучиња на мерења на променлива жица. Едноставно исечете ја лентата во големина или прилагодете го кабелот за банџи. Услуга за клиенти со седиште во САД-Врвна услуга за клиенти со седиште во САД. 30-дневни гаранција за враќање на парите. Направено во САД. Јаката за кучиња Petstek Bungee е совршена лента за замена на е-јака за старата лента за јака. Направено од висококвалитетен биотан материјал, оваа јака е водоотпорна и издржлива за долгорочна употреба. Јаката ги поддржува приемниците за е-јака и гарантира дека Prongs секогаш се во контакт со кожата на вашето куче. Оваа јака од банџи е лесно прилагодлива и флексибилна за да се сместат различни големини на вратот од која било раса на кучиња. Исечете ја лентата за јака за да постигнете правилно вклопување за вашето куче. Користејќи го заклучувањето на кабелот и тркалото, можете да го затегнете или олабавите зафатот на јаката за неколку секунди. Флексибилниот акорд на банџи дозволува да се протега јаката, спречувајќи ризик од затегнување без да го изгубите зафатот. Наменето да одговара на повеќето е-јаки за обука на кучиња, се препорачува за јаки од кора, далечински тренери и системи за задржување на миленичиња со приемници кои користат каиш од 3/4 ". Тоа е совршена јака за кучиња што не го загрозува здравјето на вашето домашно милениче и , во исто време, гарантира одлична сигурност.

Избор на клиенти..