• Свеж
Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973378851 Одделение 8 Груби Шестоаголни Завртки За Капачиња, 1/4-20 х 1-Инчи, 269-Парче
zoom_in

Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973378851 Одделение 8 Груби Шестоаголни Завртки За Капачиња, 1/4-20 х 1-Инчи, 269-Парче

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Дијаметар : 1/4-Инчен. Должина : 1-Инчен. Материјал : Челик. Заврши : Сино Исплакнат Цинк. Стил На Глава : Хексадецимален (7/16 Клуч). Дијаметар : 1/4". Должина : 1 инч. Материјал : Челик. Заврши : Сино Исплакнат Цинк. Стил На Глава : Хексадецимален (7/16 Клуч). Дијаметар : 1/4-Инчен. Должина : 1-Инчен. Материјал : Челик. Заврши : Сино Исплакнат Цинк. Стил На Глава : Хексадецимален (7/16 Клуч). Дијаметар : 1/4". Должина : 1 инч. Материјал : Челик. Заврши : Сино Исплакнат Цинк. Стил На Глава : Хексадецимален (7/16 Клуч). Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ домот, фарма, бизнис, автомобили, и во индустријата. Повеќето од нашите сврзувачки елементи имаат лесна цинк позлата над челик давајќи поотпорна на ' рѓа. Продаваме и обложени и нерѓосувачки производи за дополнителна отпорност на ' рѓа. Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од нискојаглероден челик до стврднат, термички обработен челик. Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации затоа бидете сигурни дека ќе тестирате темелно и ќе добиете мислење од лиценцирана зграда или сертифицирана зграда или градежен инженер пред да се потпрете на овие сврзувачки елементи за какви било ситуации кога неуспехот ќе резултира со оштетување на имотот или лицето.

Избор на клиенти..