• Свеж
Скруфс 36 х 27.5 Честер Пет Кутија Кревет, Графит
zoom_in

Скруфс 36 х 27.5 Честер Пет Кутија Кревет, Графит

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Машина За Перење. Нелизгачка Основа. Едноделната конструкција обезбедува поголема поддршка и зголемена издржливост при перење. Машина За Перење. Нелизгачка Основа. Едноделната конструкција обезбедува поголема поддршка и зголемена издржливост при перење. Колекциите На Честер Скруфс се произведени со помош на богата ткаенина од шенила за тапацирање на надворешниот дел од секој кревет. Луксузни, супер-меки кратки кадифни линии на креветите кои обезбедуваат цврста средина за вашето домашно милениче. Креветите се исечени со цевки од вештачки велур и централна лепенка со лого на везени Гребнатини.

Избор на клиенти..