• Свеж
3 нивоа десерт штанд со кекс овошна плоча пластична служба на држач за приказ за свадба роденден за бебиња за туширање чај украси, рунда, грамофонски цвет
zoom_in

3 нивоа десерт штанд со кекс овошна плоча пластична служба на држач за приказ за свадба роденден за бебиња за туширање чај украси,

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Прекрасни 3 -тини штандови - плочата за сервирање на нивото има тркалезен дизајн со убава шема на основата на плочата, златен раб и нежен сјаен метален штанд. Само вистинската големина : целокупна висина- 12,5 инчи/ 32 см. Дијаметри : Долен степен : 27 см, среден степен : 24см, горниот степен : 21 см. Добра големина, може да се користи и како решетка за складирање. Повеќекратен избор : Стенд за десерт може да ги задржи кексите и десертите, кафеавите, храна за прсти, забавни мезе или што сакате да покажете на маса. Апликација : прием за ангажман на чај, годишнина, роденденски забави, тушеви за бебиња, пекари, церемонии за дипломирање, Божиќ, подарок за Денот на благодарноста или украс за дома, убаво украсени во која било трпезарија или дневна соба!. Лесно за чување и чистење : Изработено од пластична заштита на животната средина од храна од храна, еднократно и лесна за чиста, лесна и лесна за движење наоколу. Прекрасни 3 -тини штандови - плочата за сервирање на нивото има тркалезен дизајн со убава шема на основата на плочата, златен раб и нежен сјаен метален штанд. Само вистинската големина : целокупна висина- 12,5 инчи/ 32 см. Дијаметри : Долен степен : 27 см, среден степен : 24см, горниот степен : 21 см. Добра големина, може да се користи и како решетка за складирање. Повеќекратен избор : Стенд за десерт може да ги задржи кексите и десертите, кафеавите, храна за прсти, забавни мезе или што сакате да покажете на маса. Апликација : прием за ангажман на чај, годишнина, роденденски забави, тушеви за бебиња, пекари, церемонии за дипломирање, Божиќ, подарок за Денот на благодарноста или украс за дома, убаво украсени во која било трпезарија или дневна соба!. Лесно за чување и чистење : Изработено од пластична заштита на животната средина од храна од храна, еднократно и лесна за чиста, лесна и лесна за движење наоколу. Можете да им служите на вкусни десерти на вашите пријатели или семејство со нашиот десерт штанд на свадбениот прием, бебешки туш или вечера со свеќи, чајна забава. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме известете ни, ќе ви се вратиме во рок од 24 часа. Спецификација : Материјал : Диск пластика, столб железо Севкупна висина- : 12,5 инчи/32 см од дното : 10,6 инчи/27см средно ниво : 9,5 инчи/24 см Топ Ниво : 8,3 инчи/21 см пакет вклучува : 1 сет на тркалезни десертни штандови.

Избор на клиенти..